Ремонтні роботи на газових мережах

11.08.2021

З 9:00 11 серпня до 17:00 12 серпня спеціалісти АТ «Волиньгаз» здійснюватимуть ремонтні роботи на газопроводі середнього тиску у селі Ратнів, у зв’язку з чим відбудеться припинення газопостачання споживачів, що проживають у селах Ратнів (вул. Виробнича, Зарічна, Коршівська, Миру, Молодіжна, Набережна, Незалежності, Перемоги, Польова, Прогінна, Шевченка, Шкільна) та Вікторяни (вул. Центральна).

В ході робіт буде проведено заміну газорегуляторного пункуту (ГРП) на шафовий газорегуляторний пункт (ШГРП) у відповідності до затвердженого Плану розвитку AT Волиньгаз на 2021 рік. Проведення робіт дозволить покращити надійність системи газопостачання та підвищити безпеку використання газу у побуті.

Для виконання робіт 11 серпня з 9:00 споживачам газу необхідно забезпечити доступ до відключаючих пристроїв газопроводів своїх домоволодінь. Виходячи з помешкання необхідно перекрити крани перед газовими приладами.

Відновлення газопостачання відбудеться з 9:00 12 серпня після завершення ремонтно-профілактичних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

АТ «Волиньгаз» просить вибачення за тимчасові незручності.