Карантинні заходи посилено відповідно до «жовтого» рівня епіднебезпеки

З 23 вересня на Волині та усіх регіонах України посилили протиепідемічні заходи у зв’язку із встановлення «жовтого» рівня епіднебезпеки. Таке рішення прийняла Державна комісія ТЕБ та НС 21 вересня 2021 року, про це йдеться на офіційному сайті Волинської ОДА.

У межах цього рівня заборонено зокрема проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м. площі будівлі або території, заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць, заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 особа на 10 кв. метрів тощо. Водночас вимоги до жовтого рівня є пом’якшеними для вакцинованих. Також, пом’якшили обмежувальні заходи та дозволили працювати закладам господарювання та освіти навіть у «червоній» зоні, але за певних умов. Навчальним закладам працювати в режимі офлайн можна за умови наявності не менше як 80% щеплених проти COVID-19 працівників.

«Обмеження «жовтої» та «червоної» зон не поширюватимуться на ті заклади, де персонал та відвідувачі вакциновані, мають негативний тест або підтвердження нещодавно перенесеної хвороби», - зауважив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Вакцинація на сьогодні є найефективнішим способом протидії COVID-19, і держава забезпечила можливість будь-кому щепитися безкоштовно.

Адаптивний карантин, котрий продовжено до кінця року, передбачає у разі подальшого погіршення епідситуації на території будь-якої області запровадження відповідного рівня епіднебезпеки, в тому числі «червоного».

За матеріалами управління інформаційної та внутрішньої політики Волинської обласної державної адмінінстрації

Жовта зона

Телефон гарячої лінії щодо вакцинації
21.10.2021 19:43
Люди можуть консультуватися з питань вакцинації за телефоном гарячої ліній Луцької райдержадміністрації. Номер телефону +38 066 033 5663
Договори на ТПВ
КП «Боратин» інформує: як укласти договір на вивезення ТПВ
21.10.2021 15:06
Комунальне підприємство «Боратин» нагадує про можливість укладання договорів на збирання та вивезення твердих побутових відходів (ТПВ). Здійснити цю процедуру можна в комунальному підприємстві (село…
Юні футболісти громади у трійці кращих
19.10.2021 21:36
17 жовтня завершився регулярний чемпіонат Волині з футболу серед хлопчиків 2009 року народження. У шести останніх турах юні футболісти Боратинської громади зуміли показати гарний результат. …