Хто представлятиме громаду на пісенному обласному конкурсі

Невдовзі відбудеться обласний конкурс української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки», який організовують з метою відродження та популяризації української патріотичної пісні, залучення юних аматорів до активної участі в мистецькому житті.

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних навчальних закладів, які готують до конкурсного виконання по одному твору. Конкурсанти змагатимуться у трьох вікових категоріях: молодша (6-10 років), середня (11-14 років), старша (15-18 років).

З метою визначення делегатів для участі у конкурсі від Боратинської громади, на базі будинку культури села Новостав нещодавно провели відбір. Його учасниками стали 21 учень та учениця із 10 закладів освіти громади.

Оцінювало конкурсантів журі у такому складі: Врублевська О. Й. – головний спеціаліст відділу освіти Боратинської сільської ради (голова журі) та члени журі: Кравчук О. О. – в. о. начальника відділу культури та молодіжної політики Боратинської сільської ради; Потрапелюк В. М. – директор дитячої школи мистецтв Боратинської сільської ради; Бабачик Л. В. – викладач Волинського коледжу культури і мистецтв та дитячої школи мистецтв Боратинської сільської ради.

Усі учасники конкурсу будуть нагороджені грамотами за перемогу та активну участь. На обласному етапі конкурсі Боратинську громаду представлятимуть:

  • в молодшій віковій категорії – Павлюк Мілана (учениця Гіркополонківського ліцею)

  • в середній віковій категорії – Цапук Рімма (учениця Боратинського ліцею)

  • в старшій віковій категорії – Коваленко Ольга (учениця Рованцівського ліцею)
Поділитися:
Городище
Храмове свято у Голишеві та Городищі
22.05.2022 08:41
22 травня Православна церква вшановує пам’ять святителя Миколая Чудотворця. Цього дня престольне свято відзначають у двох селах Боратинської громади – Голишеві та Городищі. Голишів 1463 р.&nbsp…
Вишиванка
Етно-показ та майстер-класи: як відзначили День вишиванки у Боратинській громаді (ФОТО)
20.05.2022 14:44
Попри війну, українці відзначали День вишиванки. Юні та дорослі одягли вишиті сорочки, щоб вкотре продемонструвати яким колоритним є традиційний український одяг – наш генетичний код. З нагоди…
Земля
Нагадуємо про сплату земельного податку
20.05.2022 13:06
Боратинська сільська рада нагадує землекористувачам, орендарям та землевласникам про сплату земельного податку у поточному 2022 році. Відповідно до ст. 206 Земельного кодексу України та ст. 269…