Працівники культури змагалися у професійній майстерності (ФОТО)

Боратинська громада багата талантами! Це вкотре довели творчі працівники клубних закладів громади на конкурсі професійної майстерності «У творчості черпаємо натхнення», присвяченого 30-й річниці Незалежності України та 150-й річниці від дня народження Лесі Українки. Відбірковий тур мистецького змагання відбувся 23 жовтня у клубі села Новостав.

Конкурсанти презентували свої напрацювання у п’яти творчих завданнях:

  • «Скарби мого краю» (виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва)
  • «Моя професія в гармонії з любов’ю» (презентація досягнень діяльності клубного закладу та власного бачення розвитку культурно-мистецького простору громади)
  • «Мій світ із Лесею Українкою» (виконання одного з творів поетеси)
  • «Волинські страви» (представлення стародавньої волинської страви, відтворення автентичних кулінарних традицій)
  • «Леся з любов’ю до земляків» (популяризація традиційних українських ремесел за допомогою творчості Лесі Українки).

Творче дійство було наповнене народною музикою, гумором, українським колоритом, тож вийшло за рамки звичайного фахового конкурсу і стало справжнім святом національної культури. Та все ж, професійне журі обрало найкращих.

Переможцями відбіркового туру конкурсу професійної майстерності серед творчих працівників клубних закладів Боратинської громади «У творчості черпаємо натхнення», присвяченого 30-й річниці Незалежності України та 150-й річниці від дня народження Лесі Українки стали:

I місце – Олена Пась (Гірка Полонка), Тетяна Владика (Городище)

II місце – Світлана Мельник (Коршів), Юлія Хінцінська (Промінь)

III місце – Наталія Басюк (Лаврів), Віта Будяк (Ратнів), Віра Шабала (Баківці)

Незабаром переможці представлятимуть Боратинську громаду у заключному турі Конкурсу у місті Луцьк, який відбудеться з нагоди Всеукраїнського дня працівника культури та майстрів народного мистецтва. Вітаємо та бажаємо успіхів!

Поділитися:
Адресні таблички на будинках – обов’язкові!
21.01.2022 16:21
Шановні жителі Боратинської громади! Нагадуємо про необхідність у найкоротші терміни прикріпити адресну табличку з назвою вулиці та номером вашого житлового будинку. Наявність адресних…
Як у громаді Водохреща святкували
21.01.2022 15:57
Нещодавно всі християни відзначали свято Хрещення Господнього, чи Водохреща, як його називають в народі. В храмах Боратинської громади відбулися святкові богослужіння та освячення води, яку кожен…
Фонд соціального страхування інформує про е-лікарняні
21.01.2022 13:01
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ Українським працівникам нарахували вже 5 млрд грн допомог за е-лікарняними від Фонду Після старту реформи лікарняних у червні 2021 року українські…