Школярка з Боратина організувала клуб вивчення англійської мови

«Ініціативна молодь» – не просто назва програми у Боратинській сільській раді. Це заклик до дії, активного залучення до життя спільноти. В цій фразі криється справжня місія, цінності та перспективи розвитку Боратинської громади.

Підтвердженням попередніх тез є історії успіху випускників програми, одну з яких ми розповімо сьогодні. Мова йтиме про ученицю Боратинської школи, яка самотужки організувала роботу клубу вивчення англійської мови.

Дарина Томащук з Боратина навчається у 7 класі. Школярка – одна з найактивніших учасниць програми «Ініціативна молодь». Минулого року Дарина стала переможницею конкурсу місцевих ініціатив, а також разом зі своєю ідеєю здобула перемогу у Конкурсі креативних ідей серед школярів «Зробимо Волинь кращою». Цьогоріч дівчина знову презентувала свою ідею у рамках програми «Ініціативна молодь». Проект Дарини «Створення клубу вивчення англійської та польської мов на базі сільської бібліотеки» опинився у числі переможців, отримавши фінансування у розмірі 800 грн.

Минуло не так багато часу, а ініціатива Дарини Томащук успішно втілюється у життя. Днями на базі сільської бібліотеки у Боратині відбулося перше заняття клубу англійської «Game club».

«Я вирішила організувати клуб англійської, щоб діти могли спілкуватися іноземною мовою на різні теми, практикуючи використання розмовної мови без утисків та скутості, – пояснює організаторка клубу Дарина Томащук. – Особисто я добре знаю англійську на розмовному рівні, тому взялася за організацію уроків для школярів громади. Наші заняття побудовані на взаємодії учасників. Попередньо ми обговорюємо теми, які б хотіли розглянути, а потім за допомогою інтерактивних вправ практикуємо вимову, збагачуємо свій словниковий запас.

Якщо чесно, я навіть не очікувала, що на перше заняття прийде стільки дітей. Учасники клубу дуже активні, ми вже навіть встигли визначитися із наступною темою. Планую продовжувати заняття клубу «Game club» і на канікулах, влітку. Думаю, це буде хороша нагода провести час весело і з користю».

Якщо ви бажаєте дізнатися щось нове, прагнете підвищити рівень своєї англійської та отримати практику спілкування – запрошуємо до клубу «Game club». Слідкуйте за нашими анонсами, ми обов’язково повідомимо про дату наступного заняття клубу.

Стихійні сміттєзвалища
Мешканців громади просять повідомляти про стихійні сміттєзвалища
24.09.2021 09:32
Впродовж 4 років роботи комунального підприємства «Боратин» у нашій громаді вдалося започаткувати нову систему поводження з твердими побутовими відходами. Важливою складовою цього процесу стала…
Телефон довіри ДСНС
«Телефон довіри» Державної служби України з надзвичайних ситуацій
24.09.2021 08:08
Луцьке районне управління Головного управління ДСНС України у Волинській області повідомляє про «телефон довіри», куди громадяни можуть звернутися, щоб повідомити про корупційні правопорушення та…
Всесвітні ігри
Боратинець представив Україну на Всесвітніх учнівських спортивних іграх
23.09.2021 10:25
11-19 вересня у місті Белград (Республіка Сербія) під егідою Міжнародної федерації учнівського спорту (ISF) вперше відбулися Всесвітні учнівські спортивні ігри (ISF U15 World School Sport Games)…