«Вертуни» відзначили 10-річний ювілей святковим концертом (ФОТО)

Справжнє свято музики, танцю і грації відбулося 6 червня у Будинку культури села Гірка Полонка. Тут влаштували святковий концерт з нагоди 10-річчя зразкового аматорського ансамблю народного танцю «Вертуни».

Талант, пластику та хореографічну майстерність на сцені демонстрували близько 80 вихованців віком від 5 до 19 років. Як завжди, юні танцюристи виступали під керівництвом організатора та керівника колективу – хореографа, балетмейстера Вікторії Лопанової.

Концертна програма була надзвичайно насиченою та яскравою. Глядачі мали нагоду подорожувати країнами світу, споглядаючи їх національні танці: Польща (танець «Краков’як»), США («Пригоди в стилі Кантрі»), Білорусь («Веселуха»), Ізраїль («Єврейський танець»), Румунія («Циганський танець»), Україна («Горянка», «Березнянка», «Полісянка», «Волинські тупотіння», «Перші кроки»).

Привітати колектив з днем народження завітали друзі, колеги, односельчани та усі поціновувачі танцювального мистецтва. Окрім звичайних гостей, на концертні було присутнє професійне журі. Експерти оцінили роботу ансамблю на «відмінно», тож «Вертуни» успішно підтвердили звання «зразковий».

Щиро вітаємо зразковий аматорський ансамбль народного танцю «Вертуни» та його наставницю Вікторію Лопанову із ювілеєм. Ви - справжні корифеї своєї справи, які гідно продовжують традиції українського народу та слугують взірцем для молодого покоління. Дякуємо за ваш талант та невтомну роботу! Нехай ваша творчість і надалі не знає кордонів, проходить від серця до серця, єднаючи людей в ім’я мистецтва та добра. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, успіхів, добробуту, життєвих гараздів та мирного неба.

Стихійні сміттєзвалища
Мешканців громади просять повідомляти про стихійні сміттєзвалища
24.09.2021 09:32
Впродовж 4 років роботи комунального підприємства «Боратин» у нашій громаді вдалося започаткувати нову систему поводження з твердими побутовими відходами. Важливою складовою цього процесу стала…
Телефон довіри ДСНС
«Телефон довіри» Державної служби України з надзвичайних ситуацій
24.09.2021 08:08
Луцьке районне управління Головного управління ДСНС України у Волинській області повідомляє про «телефон довіри», куди громадяни можуть звернутися, щоб повідомити про корупційні правопорушення та…
Всесвітні ігри
Боратинець представив Україну на Всесвітніх учнівських спортивних іграх
23.09.2021 10:25
11-19 вересня у місті Белград (Республіка Сербія) під егідою Міжнародної федерації учнівського спорту (ISF) вперше відбулися Всесвітні учнівські спортивні ігри (ISF U15 World School Sport Games)…