Як захиститися від домашнього насильства?

Особи, які постраждали від домашнього насильства мають право на захист. Для цього на державному рівні розроблені такі спеціальні заходи: терміновий заборонний припис, обмежувальний припис стосовно кривдника, взяття на профілактичний облік кривдника та проведення з ним профілактичної роботи та направлення на проходження програми для кривдників.

  • На який термін виноситься терміновий заборонний припис?
  • На який термін виноситься обмежувальний припис?
  • Які строки ведення профілактичного обліку кривдників?
  • Яка відповідальність за вчинення домашнього насильства?

Відповіді на ці питання розміщено в інфографіці.

Контакт-центр системи безоплатної правничої допомоги: 0 800 213 103 (будні з 8:00 до 18:00). Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Дізнайтеся більше на сайті: http://surl.li/sjpbd

Поділитися:
До уваги власників пасік
02.05.2024 14:48
СГПП «Рать» повідомляє, що 3 та 4 травня з 22:00 до 6:00 здійснюватиметься пестицидний обробіток посівів ріпаку. Аграрії закликають власників пасік у селах Гірка Полонка, Полонка, Оздів, Ратнів,…
У Лаврові вчителі опановували техніку розпису яєць воском
01.05.2024 16:53
У четвер, 25 квітня, на базі Лаврівського ліцею відбулося засідання методичного об'єднання вчителів 3 класів. Під час майстер-класу на тему «Лемківська писанка» секретами…
Володимирська спецшкола запрошує на навчання дітей з особливими освітніми потребами
01.05.2024 14:37
Дирекція Володимирської спеціальної школи Волинської обласної ради запрошує на навчання дітей з порушеннями слуху, зі складними порушеннями розвитку (розладами аутичного спектру, синдромом Дауна) та…